Barová stolička H-45 Halmar
98.70 €
Do obchodu
Barová stolička H-45 je vyrobená v kombinácii chrómované ocele, pružne ohýbanej preglejky a eko kože alebo tkaniny. Barová stolička je vhodná nielen do... Celý popis
Popis
Barová stolička H-45 je vyrobená v kombinácii chrómované ocele, pružne ohýbanej preglejky a eko kože alebo tkaniny. Barová stolička je vhodná nielen do reštauračných zariadení, ale aj do kuchýň, jedální a do iných interiérov.Rozmery: šírka: 59 cm výška: 90 - 112 cm hĺbka: 46 cmMateriál: kov / eko koža (tkanina) / preglejkaFarba: svetlý dub / čierna (eko koža)Nosnosť: 120 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Strieborná |
| DEKOR | Dub |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Preglejka |
| MATERIÁL | Eko koža |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| VÝŠKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 112 cm |
| ŠÍRKA | 59 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| HMOTNOSŤ | 10,7 kg |
| HĹBKA | 46 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| Hmotnosť | 10700.000g |