Barová stolička H-44 Halmar Dub
101.90 €
Do obchodu
Barová stolička H-44 je vyrobená v kombinácii chrómovanej ocele, pružné ohýbané preglejky a eko kože. Stoličku ponúkame v dvoch farebných variantoch: orech /... Celý popis
Popis
Barová stolička H-44 je vyrobená v kombinácii chrómovanej ocele, pružné ohýbané preglejky a eko kože. Stoličku ponúkame v dvoch farebných variantoch: orech / krémová a dub svetlý / čierna.
Barová stolička je vhodná nielen do reštauračných zariadení, ale aj do kuchýň, jedální a do iných interiérov.
Farba:orech / krémovádub svetlý / čierna
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:kov / eko koža / preglejka
Rozmery:šírka: 53 cmhĺbka: 48 cmvýška: 93 - 115 cm
Hmotnosť:12,6 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Strieborná |
| DEKOR | Dub |
| DEKOR | Orech |
| DEKOR | Chróm |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Preglejka |
| MATERIÁL | Eko koža |
| ŠÍRKA | 53 cm |
| VÝŠKA | 93 cm |
| VÝŠKA | 115 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| HĹBKA | 48 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| HMOTNOSŤ | 12,6 kg |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| BAREVNÁ VARIANTA | Dub |
| Hmotnosť | 12600.000g |