Barová stolička H-43 Halmar
163.00 €
Do obchodu
Barová stolička H-43 je vyrobená v kombinácii chrómovanej ocele, pružné ohýbané preglejky a eko kože. Stolička sa dodáva vo farebnom prevedení - drevo vo... Celý popis
Popis
Barová stolička H-43 je vyrobená v kombinácii chrómovanej ocele, pružné ohýbané preglejky a eko kože. Stolička sa dodáva vo farebnom prevedení - drevo vo farbe svetlého duba a eko kože v bielej farbe.Farba:svetlý dub / bielaMateriál:chrómovaná oceľ / eko koža / preglejkaRozmery:šírka: 53 cmvýška: 89 - 111 cmhĺbka: 47 cmHmotnosť:11,4 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Strieborná |
| DEKOR | Dub |
| DEKOR | Chróm |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Preglejka |
| MATERIÁL | Eko koža |
| ŠÍRKA | 53 cm |
| VÝŠKA | 89 cm |
| VÝŠKA | 111 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| HMOTNOSŤ | 11,4 kg |
| HĹBKA | 47 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| Hmotnosť | 11400.000g |