Barová stolička H-21 Halmar Sivá
60.70 €
Do obchodu
Barová stolička H-21 je vyrobená v kombinácii chrómované ocele a eko kože v troch farebných variantoch: béžová, sivá a čierna. Farba:čiernabéžovásivá Výber... Celý popis
Popis
Barová stolička H-21 je vyrobená v kombinácii chrómované ocele a eko kože v troch farebných variantoch: béžová, sivá a čierna.
Farba:čiernabéžovásivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu.
Materiál:chrómovaná oceľ / eko koža
Rozmery:šírka: 40 cmhĺbka: 42 cmvýška: 93 - 115 cm
výška sedu: 61 - 82 cm
Nosnosť:110 kg
Hmotnosť:8,1 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Strieborná |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Eko koža |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 93 cm |
| VÝŠKA | 115 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| VÝŠKA SEDU | 82 cm |
| VÝŠKA SEDU | 61 cm |
| HMOTNOSŤ | 8,1 kg |
| HĹBKA | 42 cm |
| DEKOR | Chróm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 8100.000g |