Barová stolička H-15 Halmar Krémová
61.00 €
Do obchodu
Barová stolička H-15 je vyrobená v kombinácii chrómovanej ocele, pružné ohýbané preglejky a eko kože.Stoličku ponúkame v niekoľkých farebných... Celý popis
Popis
Barová stolička H-15 je vyrobená v kombinácii chrómovanej ocele, pružné ohýbané preglejky a eko kože.Stoličku ponúkame v niekoľkých farebných variantoch.Farba:čiernasivákrémováVýber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná. Materiál:chrómovaná oceľ / eko kožaRozmery:šírka: 54 cmhĺbka: 46 cmvýška: 80 - 102 cmvýška sedu: 61 - 82 cmNosnosť:100 kgHmotnosť:8,3 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Strieborná |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Preglejka |
| MATERIÁL | Eko koža |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| ŠÍRKA | 54 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 102 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| VÝŠKA SEDU | 82 cm |
| VÝŠKA SEDU | 60 cm |
| HĹBKA | 46 cm |
| DEKOR | Chróm |
| HMOTNOSŤ | 8,3 kg |
| OPIERKY RUK | Nie |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| BAREVNÁ VARIANTA | Krémová |
| Hmotnosť | 8300.000g |