Barová stolička H-117Halmar Sivá
69.30 €
Do obchodu
Elegantná barová stolička H-117 v Chesterfield alebo glamour štýle vnesie do Vašej kuchyne či jedálne nádych luxusu. Charakteristické prešívanie opierky s... Celý popis
Popis
Elegantná barová stolička H-117 v Chesterfield alebo glamour štýle vnesie do Vašej kuchyne či jedálne nádych luxusu. Charakteristické prešívanie opierky s gombíkmi a orámovanie opierky ozdobnými zlatými nitmi pridáva stoličke na zaujímavosti.
Pohodlná stolička je čalúnená zamatovou látkou. Otočná noha je z čiernej práškovo lakovanej ocele.
Sedadlo je výškovo nastaviteľné.
Farba:zelená / čiernasivá / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:zamatová látka / kov
Rozmery:šírka: 47 cmhĺbka: 52 cmvýška: 96 - 118 cm
výška sedu: 62 - 84 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠTÝL | Barokový |
| ŠTÝL | Chesterfield |
| ŠTÝL | Art Deco |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA | 96 cm |
| VÝŠKA | 118 cm |
| ŠÍRKA | 47 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| HĹBKA | 52 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| VÝŠKA SEDU | 84 cm |
| VÝŠKA SEDU | 62 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 15000.000g |