Barová stolička H-107 Halmar Sivá
78.70 €
Do obchodu
Elegantná barová stolička H-107 vnesie do Vašej kuchyne či jedálne nádych luxusu. Ozdobné kárované prešívanie opierky pridáva stoličke na zaujímavosti.... Celý popis
Popis
Elegantná barová stolička H-107 vnesie do Vašej kuchyne či jedálne nádych luxusu. Ozdobné kárované prešívanie opierky pridáva stoličke na zaujímavosti.
Pohodlné kreslo je čalúnené zamatovou látkou. Nohy sú z masívnej ocele s práškovým nástrekom v čiernej farbe.
Farba:zelená / čiernasivá / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:zamatová látka / kov
Rozmery:šírka: 55 cmhĺbka: 51 cmvýška: 96 cm
výška sedu: 65 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA | 96 cm |
| ŠÍRKA | 55 cm |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| HĹBKA | 51 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| VÝŠKA SEDU | 65 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 15000.000g |