Barová stolička H-100 Halmar
115.90 €
Do obchodu
Barová stolička H-100 je vyrobená v kombinácii chrómovanej ocele, ohýbané preglejky a čiernej eko kože. Stolička je výškovo nastaviteľná.Je vhodná nielen do... Celý popis
Popis
Barová stolička H-100 je vyrobená v kombinácii chrómovanej ocele, ohýbané preglejky a čiernej eko kože. Stolička je výškovo nastaviteľná.Je vhodná nielen do reštauračných zariadení, ale aj do kuchýň, jedální a do iných interiérov.Farba:strieborná / čierna / orechMateriál:chrómovaná oceľ / eko koža / preglejkaRozmery:šírka: 53 cmhĺbka: 50 cmvýška: 88 - 109 cmvýška sedu: 64 - 85 cmNosnosť:100 kgHmotnosť:10 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Strieborná |
| DEKOR | Orech |
| DEKOR | Chróm |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Preglejka |
| MATERIÁL | Eko koža |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| VÝŠKA | 109 cm |
| VÝŠKA | 88 cm |
| ŠÍRKA | 53 cm |
| HMOTNOSŤ | 10 kg |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| VÝŠKA SEDU | 64 cm |
| VÝŠKA SEDU | 85 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| Hmotnosť | 10000.000g |