Barová stolička GRAIE Dekorhome
154.70 €
Do obchodu
Štýlová barová stolička je vyrobená v kombinácii umelej kože v čiernej farbe a dyhy v dekore orech. Stolička stojí na jednej centrálnej kovovej nohe z... Celý popis
Popis
Štýlová barová stolička je vyrobená v kombinácii umelej kože v čiernej farbe a dyhy v dekore orech. Stolička stojí na jednej centrálnej kovovej nohe z nerezovej ocele.
Barová stolička má pohodlný tvar sedadla, opierku na nohy a navyše je výškovo nastaviteľná a otočná.
Farba:hnedá / čierna / strieborná
Materiál:umelá koža / dyha / kov
Rozmery:šírka: 51 cmhĺbka: 57 cmvýška: 95 - 115 cm
šírka sedu: 48 cmhĺbka sedu: 34 cmvýška sedu: 70 - 90 cm
výška chrbtovej opierky: 35 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Strieborná |
| DEKOR | Orech |
| ŠTÝL | Retro |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Umelá koža |
| MATERIÁL | Dyha |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 35 cm |
| ŠÍRKA | 51 cm |
| VÝŠKA | 95 cm |
| VÝŠKA | 115 cm |
| HĹBKA SEDU | 34 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| VÝŠKA SEDU | 70 cm |
| VÝŠKA SEDU | 90 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| HĹBKA | 57 cm |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| ŠÍRKA SEDU | 48 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| Hmotnosť | 11400.000g |