Barová stolička FUEGO Tempo Kondela
68.40 €
Do obchodu
Barová stolička FUEGO má konštrukciu z elegantne pôsobiaceho pochrómovaného kovu a poťah z príjemnej sivej textílie. Výšku sedu si podľa potreby nastavíte od... Celý popis
Popis
Barová stolička FUEGO má konštrukciu z elegantne pôsobiaceho pochrómovaného kovu a poťah z príjemnej sivej textílie.
Výšku sedu si podľa potreby nastavíte od 63,5 do 83,5 cm.
Farba:sivá / chróm
Materiál:látka / kov
Rozmery:šírka: 38 cmhĺbka: 38,5 cmvýška: 63,5- 83,5 cm
hĺbka sedu: 38,5 cmvýška sedu: 63,5- 83,5 cm
Hmotnosť:6,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| POLOHOVACIE | Nie |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| VÝŠKA | 83,5 cm |
| VÝŠKA | 63,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 6,5 kg |
| ŠÍRKA | 38 cm |
| HĹBKA SEDU | 38,5 cm |
| DEKOR | Chróm |
| BEDERNÁ OPIERKA | Nie |
| OPIERKY RUK | Nie |
| VÝŠKA SEDU | 63,5 cm |
| VÝŠKA SEDU | 83,5 cm |
| HĹBKA | 38,5 cm |
| Hmotnosť | 6500.000g |