Barová stolička DOBBY Tempo Kondela
47.00 €
Do obchodu
Pravdepodobne každý aspoň raz videl Harryho Pottera. Ale spomínate si aj na domáceho škriatka Dobbyho? Neustále sa snažil pomáhať Harrymu, vždy tam bol pre... Celý popis
Popis
Pravdepodobne každý aspoň raz videl Harryho Pottera. Ale spomínate si aj na domáceho škriatka Dobbyho? Neustále sa snažil pomáhať Harrymu, vždy tam bol pre neho. Taká je aj barová stolička DOBBY - pripravená postarať sa o vás.
Telo tejto stoličky tvorí kov v bielom prevedení. Pohodlná sedacia časť s opierkou na chrbát je vyrobená z plastu a o komfort sa postará extra mäkké čalúnenie z ekokože. V spodnej časti stoličky je umiestnená pohodlná opierka na nohy. Výškovo nastaviteľná otočná stolička DOBBY sa určite stane vaším miláčikom.
Farba:biela
Materiál:ekokoža / plast / kov
Rozmery:šírka: 38 cmhĺbka: 38,5 cmvýška: 83,5 - 103,5 cm
šírka sedu: 38 cmhĺbka sedu: 32 cmvýška sedu: 60 - 80 cm
šírka chrbtovej opierky: 30 cmvýška chrbtovej opierky: 24 cm
Nosnosť:110 kg
Hmotnosť:6 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Eko koža |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| HMOTNOSŤ | 6 kg |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| VÝŠKA SEDU | 80 cm |
| VÝŠKA SEDU | 60 cm |
| HĹBKA SEDU | 32 cm |
| VÝŠKA | 83,5 cm |
| VÝŠKA | 103,5 cm |
| ŠÍRKA | 38 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| ŠÍRKA SEDU | 38 cm |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| HĹBKA | 38,5 cm |
| Hmotnosť | 6000.000g |