Barová stolička Dekorhome Krémová
142.10 €
Do obchodu
Štýlová a maximálne pohodlná barová stolička dodá vašej domácnosti elegantný charakter. Vyrobená je z umelej kože, škrupina sedadla je z ohýbaného bukového... Celý popis
Popis
Štýlová a maximálne pohodlná barová stolička dodá vašej domácnosti elegantný charakter.
Vyrobená je z umelej kože, škrupina sedadla je z ohýbaného bukového dreva a noha stoličky je z chrómovanej ocele. Stolička je otočná, výšku sedu si môžete prispôsobiť vlastnej potrebe. Disponuje aj pohodlnou opierkou na nohy.
Farba:biela / hnedá / chrómčierna / hnedá / chróm
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:koženka / kov / drevo
Rozmery:šírka: 49 cmhĺbka: 47 cmvýška: 94 - 116 cm
hĺbka sedu: 40 cmvýška sedu: 62 - 84 cm
Hmotnosť:11 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| DEKOR | Orech |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Koženka |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HĹBKA SEDU | 40 cm |
| ŠÍRKA | 49 cm |
| HMOTNOSŤ | 11 kg |
| VÝŠKA | 94 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| HĹBKA | 47 cm |
| VÝŠKA SEDU | 84 cm |
| VÝŠKA SEDU | 62 cm |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| OPIERKY RUK | Nie |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| TYP PODNOŽE | Otočná 360° |
| BAREVNÁ VARIANTA | Krémová |
| Hmotnosť | 11000.000g |