Barová stolička DARAN Dekorhome Béžová
158.80 €
Do obchodu
BAROVÁ STOLIČKA DARAN Barová stolička DARAN je skvelým doplnkom vášho interiéru! Je to štýlové a pohodlné sedadlo, ktoré dodá vášmu domovu nádych retro... Celý popis
Popis
BAROVÁ STOLIČKA DARAN
Barová stolička DARAN je skvelým doplnkom vášho interiéru! Je to štýlové a pohodlné sedadlo, ktoré dodá vášmu domovu nádych retro atmosféry. Polstrovaný sedák a operadlo zaisťujú pohodlné sedenie pri bare, zatiaľ čo kombinácia umelej kože alebo štruktúrovanej látky a dreva pridáva stoličke elegantný dizajn. Stabilná čierna kovová základňa poskytuje stoličke pevnosť a dodáva jej nadčasový vzhľad.
DIZAJN A FUNKČNOSŤ
Skombinujte barovú stoličku so štýlovým barovým stolom alebo umiestnite ju na kuchynskú linku pre elegantné a funkčné riešenie vašej kuchyne. Vďaka svojmu nadčasovému dizajnu a výbornému pohodliu bude táto barová stolička nielen praktickým, ale aj štýlovým doplnkom vašej domácnosti.
MATERIÁL
Poťah stoličky je vyrobený z umelej kože (100% polyuretánu) alebo štruktúrovanej látky. Škrupina sedadla je z orechového alebo jaseňového dreva, zatiaľ čo rám je z práškovo lakovaného kovu.
POHODLIE
Vďaka pohodlnému polstrovaniu a ergonomickému dizajnu môžete stráviť hodiny pri bare so svojimi priateľmi a rodinou bez toho, aby ste pocítili nepohodlie. Praktická podnožka, funkcia otáčania o 360 ° a flexibilné nastavenie výšky zaistí aj vstávanie super pohodlné. Zažite pohodlné sedenie a maximálne pohodlie s barovou stoličkou DARAN a doprajte si nekonečné chvíle relaxácie vo vašej domácnosti. Doplňte si svoj interiér jedným z troch farebných variantov - čiernou umelou kožou, béžovou alebo šedou štruktúrovanou látkou.
orech / čierna
jaseň / béžová
jaseň / šedá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
látka / umelá koža / kov
Rozmery:
šírka: 50 cm
hĺbka: 51 cm
výška: 81 - 110 cm
šírka sedu: 42 cm
hĺbka sedu: 41 cm
výška sedu: 64 - 85 cm
výška chrbtovej opierky: 30 cm
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Béžová |
| DEKOR | Orech |
| DEKOR | Jaseň |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 30 cm |
| HĹBKA SEDU | 41 cm |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 110 cm |
| VÝŠKA | 81 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| VÝŠKA SEDU | 64 cm |
| VÝŠKA SEDU | 85 cm |
| NOSNOSŤ | 130 kg |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| HĹBKA | 51 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| ŠÍRKA SEDU | 44 cm |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| TYP PODNOŽE | Otočná 360° |
| BAREVNÁ VARIANTA | Béžová |
| Hmotnosť | 44000.000g |