Barová stolička COLIN B H-2 Velvet Signal Sivá
102.80 €
Do obchodu
Elegantná barová stolička COLIN B H-2 Velvet je čalúnená príjemnou zamatovou látkou Bluvel. Operadlo a sedák sú zdobené prešívaním. Stolička stojí na kovovej... Celý popis
Popis
Elegantná barová stolička COLIN B H-2 Velvet je čalúnená príjemnou zamatovou látkou Bluvel. Operadlo a sedák sú zdobené prešívaním.
Stolička stojí na kovovej podnoži s opierkou na nohy. Podnož je lakovaná čiernou matnou farbou.
Farba:sivá / čiernačierna / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:zamatová látka Bluvel / kov
Rozmery:šírka: 48 cmhĺbka: 42 cmvýška: 88 cm
výška sedu: 60 cm
Hmotnosť:8 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| HMOTNOSŤ | 8 kg |
| VÝŠKA | 88 cm |
| ŠÍRKA | 48 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| VÝŠKA SEDU | 60 cm |
| HĹBKA | 42 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 8000.000g |