Barová stolička CHIRO Tempo Kondela Tmavo zelená
145.40 €
Do obchodu
S barovou stoličkou CHIRO dostane vaše jedáleň ten správny šmrnc. Stolička je moderná a dizajnová, ale tiež je dôležité jej mäkké a pohodlné sedadlo.... Celý popis
Popis
S barovou stoličkou CHIRO dostane vaše jedáleň ten správny šmrnc.
Stolička je moderná a dizajnová, ale tiež je dôležité jej mäkké a pohodlné sedadlo. Netradične vysoké operadlo ponúka maximálny komfort.
Výšku stoličky je možné si nastaviť podľa vlastnej potreby.
Je čalúnená zamatovú látkou vo farbách tmavozelená a hnedá.
Kovová podstava v čiernej farbe je pevná a stabilná.
Farba:hnedá / čiernatmavo zelená / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:zamatová Velvet látka / kov
Rozmery:šírka: 51,5 cmhĺbka: 60 cmvýška: 96 - 117 cm
šírka sedu: 41 cmhĺbka sedu: 41 cmvýška sedu: 63-83 cm
šírka chrbtovej opierky: 45 cmvýška chrbtovej opierky: 42,5 cm
Nosnosť:110 kg
Hmotnosť:17,4 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| HĹBKA SEDU | 41 cm |
| VÝŠKA | 97 cm |
| VÝŠKA | 117 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| VÝŠKA SEDU | 83 cm |
| VÝŠKA SEDU | 63 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| ŠÍRKA SEDU | 41 cm |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 42,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 17,4 kg |
| ŠÍRKA | 51,5 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Tmavo zelená |
| Hmotnosť | 17400.000g |