Barová stolička CHIC H-1 Signal Čierna
83.10 €
Do obchodu
Elegantná barová stolička CHIC H-1 je čalúnená príjemnou zamatovou látkou Bluvel. Operadlo je zdobené prešívaním. Stolička stojí na kovovej podnoži s opierkou... Celý popis
Popis
Elegantná barová stolička CHIC H-1 je čalúnená príjemnou zamatovou látkou Bluvel. Operadlo je zdobené prešívaním.
Stolička stojí na kovovej podnoži s opierkou na nohy. Podnož je lakovaná čiernou matnou farbou.
Farba:sivá / čiernačierna / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:zamatová látka Bluvel / kov
Rozmery:šírka: 45 cmhĺbka: 37 cmvýška: 109 cm
výška sedu: 77 cm
Hmotnosť:7 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| HMOTNOSŤ | 7 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA | 109 cm |
| ŠÍRKA | 45 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| VÝŠKA SEDU | 77 cm |
| HĹBKA | 37 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 7000.000g |