Barová stolička CHERRY H-1 VELVET Signal Čierna
100.60 €
Do obchodu
Elegantná barová stolička CHERRY H-1 VELVET je čalúnená príjemnou zamatovou látkou Bluvel. Operadlo je zdobené prešívaním. Komfort zaistí pohodlné podrúčky.... Celý popis
Popis
Elegantná barová stolička CHERRY H-1 VELVET je čalúnená príjemnou zamatovou látkou Bluvel. Operadlo je zdobené prešívaním. Komfort zaistí pohodlné podrúčky.
Stolička stojí na kovovej podnoži s opierkou na nohy. Podnož je lakovaná čiernou matnou farbou.
Farba:čierna / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:zamatová látka Bluvel / kov
Rozmery:šírka: 56 cmhĺbka: 40 cmvýška: 105 cm
výška sedu: 76 cm
Hmotnosť:7 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| HMOTNOSŤ | 7 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| HĹBKA SEDU | 40 cm |
| ŠÍRKA | 56 cm |
| VÝŠKA | 105 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| VÝŠKA SEDU | 76 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 7000.000g |