Barová stolička C105 VELVET Signal Sivá
65.60 €
Do obchodu
Elegantná barová stolička C105 VELVET je čalúnená zamatovou látkou v dvoch farebných variantoch: sivá a zelená. Stojí na kovovej podnoži v čiernej matnej... Celý popis
Popis
Elegantná barová stolička C105 VELVET je čalúnená zamatovou látkou v dvoch farebných variantoch: sivá a zelená. Stojí na kovovej podnoži v čiernej matnej farbe.
Stolička je výškovo nastaviteľná, s opierkou na nohy.
Farba:sivázelená
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:zamatová látka / kov
Rozmery:šírka: 42 cmhĺbka: 39 cmvýška: 96 - 117 cm
šírka sedu: 35 cmhĺbka sedu: 35 cmvýška sedu: 65 - 88 cm
Hmotnosť:9 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| HĹBKA SEDU | 35 cm |
| HMOTNOSŤ | 9 kg |
| VÝŠKA | 96 cm |
| VÝŠKA | 117 cm |
| ŠÍRKA | 42 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| VÝŠKA SEDU | 88 cm |
| VÝŠKA SEDU | 65 cm |
| HĹBKA | 39 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| ŠÍRKA SEDU | 35 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 9000.000g |