Barová stolička AUGUST H-1 VELVET Signal Zelená
179.30 €
Do obchodu
Štýlová barová stolička AUGUST H-1 VELVET sa skvele hodí k jedálenským stoličkám AUGUST. Barová stolička je čalúnená zamatovou látkou Bluvel. Stabilitu... Celý popis
Popis
Štýlová barová stolička AUGUST H-1 VELVET sa skvele hodí k jedálenským stoličkám AUGUST.
Barová stolička je čalúnená zamatovou látkou Bluvel. Stabilitu zaisťujú štyri drevené nohy lakované čiernou farbou. Stolička je zdobená dekoratívnym prešívaním a kovovými nitmi, ktoré sú typické pre chesterfield štýl.
Farba:modrá / čiernazelená / čiernaVýber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:zamatová látka Bluvel / drevo
Rozmery:šírka: 50 cmhĺbka: 42 cmvýška: 114 cm
výška sedu: 79 cm
Hmotnosť:10 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Modrá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Chesterfield |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| HMOTNOSŤ | 10 kg |
| VÝŠKA | 114 cm |
| HĹBKA | 42 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| VÝŠKA SEDU | 79 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| BAREVNÁ VARIANTA | Zelená |
| Hmotnosť | 10000.000g |