Barová stolička AUB-716 Autronic Sivá
118.00 €
Do obchodu
Zažite luxus a pohodlie s našou vynikajúcou barovou stoličkou v šedom látkovom čalúnení. Či už zariaďujete kanceláriu alebo modernizujete domáci bar, táto... Celý popis
Popis
Zažite luxus a pohodlie s našou vynikajúcou barovou stoličkou v šedom látkovom čalúnení. Či už zariaďujete kanceláriu alebo modernizujete domáci bar, táto elegantná a štýlová stolička je ideálnou voľbou. Vintage kožený povrch jej dodáva nádych nadčasovej elegancie, takže sa stane výrazným kúskom v každom priestore.
Táto barová stolička, vyrobená s dôrazom na detail, má čiernu kovovú podnož, ktorá nielen umocňuje jej luxusný vzhľad, ale taktiež zaisťuje odolnosť a stabilitu.
Stolička je navrhnutá na všestranné použitie a dodáva sa v rozloženom stave pre jednoduchú prepravu a rýchlu montáž. Jej funkcia nastaviteľnej výšky vám umožní nájsť ideálnu polohu na sedenie a prispôsobiť sa rôznym výškam stola a osobným preferenciám.
Farba:hnedá / čiernačierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:eko koža / kov
Rozmery:šírka: 51 cmhĺbka: 50 cmvýška: 108 cm
výška sedu: 64 - 85 cm
Hmotnosť:9,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Eko koža |
| ŠÍRKA | 51 cm |
| VÝŠKA | 108 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| VÝŠKA SEDU | 64 cm |
| VÝŠKA SEDU | 85 cm |
| HMOTNOSŤ | 9,5 kg |
| ŠTÝL | Elegantný |
| HĹBKA | 50 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 9500.000g |