Barová stolička AUB-431 Autronic Hnedá
104.00 €
Do obchodu
Moderná barová stolička v poťahovom materiáli pripomínajúca brúsenú kožu. Sedák aj operadlo sú efektne prešité v tvare diamantu. Centrálna kovová noha aj... Celý popis
Popis
Moderná barová stolička v poťahovom materiáli pripomínajúca brúsenú kožu. Sedák aj operadlo sú efektne prešité v tvare diamantu. Centrálna kovová noha aj podstava sú lakované práškovou farbou vo farbe antracitu.
Stolička je výškovo nastaviteľná.
Farba:hnedáčierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:kov/látka
Rozmery:šírka: 50 cmhĺbka: 49 cmvýška: 96 - 117 cm
šírka sedu: 50 cmhĺbka sedu: 36 cmvýška sedu: 62 - 83 cm
Hmotnosť:9 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| HMOTNOSŤ | 9 kg |
| VÝŠKA | 96 cm |
| VÝŠKA | 117 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| VÝŠKA SEDU | 83 cm |
| VÝŠKA SEDU | 62 cm |
| HĹBKA SEDU | 36 cm |
| HĹBKA | 49 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| ŠÍRKA SEDU | 50 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá |
| Hmotnosť | 9000.000g |