ArtStol Šatníková skriňa VISTA 250 Farba: Biela
Šatníková skriňa VISTA 250Šatníková skriňa VISTA 250 je elegantná a priestranná, ktorá je vhodná na zariadenie spálni alebo predsiení. Šatníková skriňa VISTA... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa VISTA 250
Šatníková skriňa VISTA 250 je elegantná a priestranná, ktorá je vhodná na zariadenie spálni alebo predsiení. Šatníková skriňa VISTA 250 je charakteristická dokonalým moderným spracovaním. Šatníková skriňa VISTA 250 má hliníkové koľajnice pre jednoduchšie každodenné používanie. VISTA 250 je vyrobená z kvalitných materiálov v dvoch jedinečných farebných prevedeniach biela, čierna a sonoma. Nechajte sa inšpirovať našou ponukou a vyberte si jedinečnú šatníkovú skriňu.
Materiál: lamino / zrkadlo
Rozmery: (ŠxVxH) 250 x 215 x 61 cm
Farebné prevedenie:
- biely mat
- sonoma
- čierny mat
Upozornenie: Farebné prevedenie na obrázku sa nemusí zhodovať s farebným prevedením výrobku! Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, je potrebné si ich skontrolovať pri preberaní tovaru!
Parametre
| Farba | Biela |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 215 cm |
| Šírka | 250 cm |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Dub Sonoma |
| Povrchová úprava | Mat |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Počet dverí | Trojdverové |
| Tvar | Rovné |
| Šírka od-do | 250 cm - 260 cm |
| Šírka od-do | 240 cm - 250 cm |
| Miestnosť | Spálňa |