ArtStol Šatníková skriňa VISTA 180 Farba: Sonoma
Šatníková skriňa VISTA 180 Šatníková skriňa VISTA 180 je elegantná a priestranná, ktorá je vhodná na zariadenie spálni alebo predsiení. Šatníková skriňa VISTA... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa VISTA 180
Šatníková skriňa VISTA 180 je elegantná a priestranná, ktorá je vhodná na zariadenie spálni alebo predsiení. Šatníková skriňa VISTA 180 je charakteristická dokonalým moderným spracovaním. VISTA 180 má hliníkové koľajnice pre jednoduchšie každodenné používanie. Šatníková skriňa VISTA 180 je vyrobená z kvalitných materiálov v troch jedinečných farebných prevedeniach biela, čierna a sonoma. Nechajte sa inšpirovať našou ponukou a vyberte si jedinečnú šatníkovú skriňu.
Materiál: lamino / zrkadlo
Rozmery: (ŠxVxH) 180 x 215 x 61 cm
Farebné prevedenie:
- biely mat
- čierny mat
- sonoma
Upozornenie: Farebné prevedenie na obrázku sa nemusí zhodovať s farebným prevedením výrobku! Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, je potrebné si ich skontrolovať pri preberaní tovaru!
Parametre
| Farba | Sonoma |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 215 cm |
| Šírka | 180 cm |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Dub Sonoma |
| Šírka od-do | 170 cm - 180 cm |
| Šírka od-do | 180 cm - 190 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |