ArtStol Šatníková skriňa VISTA 150 Farba: Čierna
Šatníková skriňa VISTA 150 Šatníková skriňa VISTA 150 je elegantná a priestranná, ktorá je vhodná na zariadenie spálni alebo predsiení. Šatníková... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa VISTA 150
Šatníková skriňa VISTA 150 je elegantná a priestranná, ktorá je vhodná na zariadenie spálni alebo predsiení. Šatníková skriňa VISTA 150 je charakteristická dokonalým moderným spracovaním. VISTA 150 má hliníkové koľajnice pre jednoduchšie každodenné používanie. Šatníková skriňa VISTA 150 je vyrobená z kvalitných materiálov v troch jedinečných farebných prevedeniach biela, čierna a sonoma. Nechajte sa inšpirovať našou ponukou a vyberte si jedinečnú šatníkovú skriňu.
Materiál: lamino / zrkadlo
Rozmery: (ŠxVxH) 150 x 215 x 61 cm
Farebné prevedenie:
- biely mat
- čierny mat
- sonoma
Upozornenie: Farebné prevedenie na obrázku sa nemusí zhodovať s farebným prevedením výrobku! Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, je potrebné si ich skontrolovať pri preberaní tovaru!
Parametre
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 215 cm |
| Šírka | 150 cm |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Dub Sonoma |
| Šírka od-do | 140 cm - 150 cm |
| Šírka od-do | 150 cm - 160 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |
| Miestnosť | Spálňa |