ArtStol Šatníková skriňa VIGO 200 Farba: Grafit
Šatníková skriňa VIGO 200 Moderná šatníková skriňa VIGO 200 je vyrobená z kvalitnej laminovanej dosky v elegantnom farebnom prevedení, ktoré je veľmi... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa VIGO 200
Moderná šatníková skriňa VIGO 200 je vyrobená z kvalitnej laminovanej dosky v elegantnom farebnom prevedení, ktoré je veľmi obľúbené. Šatníková skriňa je tak vhodná do akéhokoľvek interiéru a vy sa nemusíte obávať farebných kombinácií. Šatníková skriňa VIGO 200 je navyše navrhnutá tak, aby poskytovala čo najviac úložného priestoru, čo Vám umožní mať vždy všetko pekne uložené na svojom mieste. Výrazným prvkom je mohutné zrkadlo, ktoré presvetlí priestor a zároveň aj opticky zväčší miestnosť.
Materiál: laminovaná doska / sklo
Rozmery (ŠxVxH): 200 x 215 x 65 cm
Farebné prevedenie:
- biela
- sivá
- grafit
- čierna
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti! Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, skontrolujte si ich prosím pri preberaní!
Parametre
| Farba | Grafit |
|---|---|
| Farba | Sivá |
| Farba | Biela |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 215 cm |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Šírka | 200 cm |
| Šírka od-do | 190 cm - 200 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |
| Šírka od-do | 200 cm - 210 cm |