ArtStol Šatníková skriňa VIGO 150 Farba: Biela
Šatníková skriňa VIGO 150 Moderná šatníková skriňa VIGO 150 je vyrobená z kvalitnej laminovanej dosky v 3 farebných prevedeniach, ktoré sú veľmi... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa VIGO 150
Moderná šatníková skriňa VIGO 150 je vyrobená z kvalitnej laminovanej dosky v 3 farebných prevedeniach, ktoré sú veľmi obľúbené. Šatníková skriňa je tak vhodná do akéhokoľvek interiéru a vy sa nemusíte obávať farebných kombinácií. VIGO 150 je navyše navrhnutá tak, aby poskytovala čo najviac úložného priestoru, čo Vám umožní mať vždy všetko pekne uložené na svojom mieste. Výrazným prvkom je mohutné zrkadlo, ktoré presvetlí priestor a zároveň aj opticky zväčší miestnosť.
Materiál: laminovaná doska / sklo
Rozmery: (ŠxVxH) 151 x 215 x 65 cm
Farebné prevedenie:
- biela / číre sklo
- čierna / číre sklo
- sivá / číre sklo
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti! Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, je potrebné si ich skontrolovať pri preberaní tovaru!
Parametre
| Farba | Biela |
|---|---|
| Farba | Sivá |
| Farba | Biela |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 215 cm |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Šírka | 151 cm |
| Šírka od-do | 150 cm - 160 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |
| Miestnosť | Spálňa |
| Kategória | Skrine |
| Cena | do 450 € |