ArtStol Šatníková skriňa VIENNA 250
530.00 €
Do obchodu
Šatníková skriňa VIENNA 250 Šatníková skriňa VIENNA, je súčasťou spálňového nábytku VIENNA, ktorý predstavuje elegantné línie, spojené s praktickým... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa VIENNA 250
Šatníková skriňa VIENNA, je súčasťou spálňového nábytku VIENNA, ktorý predstavuje elegantné línie, spojené s praktickým prevedením. Skriňa ponúka dostatok úložného priestoru a neodolateľný dizajn. Súčasťou skrine je aj vnútorné vybavenie. Nábytok je dodávaný v demonte.
Materiál: Laminát
Farebné prevedenie: dub wotan / biela
Rozmer: (ŠxVxH) 255 x 217 x 66 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti!
Parametre
| Farba | Hnedá |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 217 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Šírka | 255 cm |
| Dekor | Dub |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Viacdverové |
| Tvar | Rovné |
| Šírka od-do | 250 cm - 260 cm |