ArtStol Šatníková skriňa TURYN 203 Farba: Dub craft
Šatníková skriňa TURYN 203 Nadčasová šatníková skriňa TURYN 203 je vyrobená z kvalitných materiálov v dokonalých dvoch farebných prevedeniach lava alebo dub... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa TURYN 203
Nadčasová šatníková skriňa TURYN 203 je vyrobená z kvalitných materiálov v dokonalých dvoch farebných prevedeniach lava alebo dub craft. Šatníková skriňa TURYN 203 je priestranná s policami a tyčou na zavesenie oblečenia. TURYN 203 má kvalitné hliníkové koľajnice. Šatníková skriňa TURYN 203 je výbornou voľbou do každej spálne či predsiene.
Materiál: LTD (16 mm) / sklo
Rozmery: (ŠxVxH) 203 x 215 x 61 cm
Farebné prevedenia:
- lava
- dub craft
Upozornenie: Farebné prevedenie na obrázku sa nemusí zhodovať s farebným prevedením výrobku. Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, je potrebné si ich skontrolovať pri preberaní tovaru!
Parametre
| Farba | Dub craft |
|---|---|
| Farba | Sivá |
| Farba | Hnedá |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 215 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Šírka | 203 cm |
| Dekor | Dub |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |
| Šírka od-do | 200 cm - 210 cm |