ArtStol Šatníková skriňa TUNIS 200 Farba: Sivá / biele lesklé sklo / číre sklo
Šatníková skriňa TUNIS 200 Dominantná TUNIS 200 je vyrobená tak, aby dokonale zapadla do každej modernej domácnosti. Šatníková skriňa si svoje miesto nájde... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa TUNIS 200
Dominantná TUNIS 200 je vyrobená tak, aby dokonale zapadla do každej modernej domácnosti. Šatníková skriňa si svoje miesto nájde nielen v spálni, no aj v študentskej izbe či v predsieni. Šatníková skriňa TUNIS 200 ponúka priestor pre zavesenie oblečenia a niekoľko priestranných políc. Výhodou je možnosť výberu farebného prevedenia, vďaka čomu skriňu prispôsobíte akémukoľvek typu interiéru.
Materiál: laminovaná doska / sklo
Rozmery: (ŠxVxH) 200 x 215 x 65 cm
Farebné prevedenie: sivá / biele lesklé sklo / číre sklo
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti! Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, je potrebné si ich skontrolovať pri preberaní tovaru!
Parametre
| Farba | Sivá / biele lesklé sklo / číre sklo |
|---|---|
| Farba | Sivá |
| Farba | Biela |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 215 cm |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Šírka | 200 cm |
| Šírka od-do | 190 cm - 200 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |
| Šírka od-do | 200 cm - 210 cm |