ArtStol Šatníková skriňa SPLIT 200 Farba: Platinum
418.00 €
Do obchodu
Šatníková skriňa SPLIT 200 Skriňa SPLIT 200 je vyrobená v moderných líniách a nadčasovom vzhľade. Charakteristickým znakom je praktické prevedenie a možnosť... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa SPLIT 200
Skriňa SPLIT 200 je vyrobená v moderných líniách a nadčasovom vzhľade. Charakteristickým znakom je praktické prevedenie a možnosť výberu z troch dokonalých farieb. Skriňa ponúka dostatok úložného priestoru a neodolateľný dizajn. Súčasťou skrine je aj vnútorné vybavenie. Nábytok je dodávaný v demonte.
Rozmer (ŠxVxH): 200 x 217 x 65 cm
Farebné prevedenie:
- biela
- grafit
- platina
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti! Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, skontrolujte si ich prosím pri preberaní!
Parametre
| Farba | Platinum |
|---|---|
| Farba | Sivá |
| Farba | Biela |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 217 cm |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Šírka | 200 cm |
| Šírka od-do | 190 cm - 200 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Viacdverové |
| Tvar | Rovné |
| Šírka od-do | 200 cm - 210 cm |