ArtStol Šatníková skriňa skriňa DUBAJ Farba: biela/fialový lesk
Šatníková skriňa skriňa DUBAJ Zásuvná šatníková skriňa Dubaj je vyrobená z laminovanej drevotriesky. Dominantným prvkom sú elegantné zrkadlá, ktoré opticky... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa skriňa DUBAJ
Zásuvná šatníková skriňa Dubaj je vyrobená z laminovanej drevotriesky. Dominantným prvkom sú elegantné zrkadlá, ktoré opticky zväčšia priestor. Zásuvná skriňa poskytuje obrovský priestor na uloženie šatstva a zároveň ponúka praktické na uloženie rôznych drobností. Úložné priestory sú často podceňovaným prvkom všetkých domácností. Aj napriek tomu patria šatníkové skrine k veľmi dôležitým súčastiam Vášho domova. Šatníkové skrine dominujú nielen vzhľadom, ale aj priestrannosťou, ktorá je u skríň rozhodujúca. Zostava nábytku je vyrobená z laminovanej drevotriesky. Elegantným prvkom sú elegantné farebné fronty nábytku, ktoré dodávajú zostave moderný nádych.
Rozmery: (ŠxVxH) 226 x 220 x 64 cm
Farebné prevedenie:
- biela/fialový lesk
- biela/čierny lesk

Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti! Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, je potrebné si ich skontrolovať pri preberaní tovaru!
Parametre
| Farba | biela/fialový lesk |
|---|---|
| Farba | Fialová |
| Farba | Biela |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 220 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Šírka | 226 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |
| Šírka od-do | 220 cm - 230 cm |