ArtStol Šatníková skriňa SALWADOR 203 Farba: dub canyon / lava
Šatníková skriňa SALWADOR 203 Krásna vysoká šatníková skriňa SALWADOR 203, ponúka množstvo úložného priestoru pre Vaše oblečenie či osobné veci, ktoré chcete... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa SALWADOR 203
Krásna vysoká šatníková skriňa SALWADOR 203, ponúka množstvo úložného priestoru pre Vaše oblečenie či osobné veci, ktoré chcete mať vždy na mieste.
Charakteristickou črtou tejto jedinečnej šatníkovej skrine je netradičný vonkajší vzhľad, ktorý vytvára dokonalá výsledný efekt. Šatníková skriňa je vyrobená v prevedení dub canyon / biela a dub canyon / lava, ktorá je veľmi moderna. Šatníková skriňa je dvoj - dverová s policami a tyčou na zavesenie oblečenia.
Materiál: lamino
Rozmery: (ŠxVxH) 203 x 215 x 61 cm
Farebné prevedenie:
- dub canyon / biela
- dub canyon / lava
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti! Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, je potrebné si ich skontrolovať pri preberaní tovaru!
Parametre
| Farba | dub canyon / lava |
|---|---|
| Farba | Sivá |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Biela |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 215 cm |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Šírka | 203 cm |
| Dekor | Dub |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Šírka od-do | 200 cm - 210 cm |