ArtStol Šatníková skriňa RETRO D4 Farba: Čierna
371.00 €
Do obchodu
Šatníková skriňa RETRO D4 Priestranná luxusná skriňa RETRO pôsobí vďaka svojmu prevedeniu dominantne, zlaté úchytky pôsobia decentne a elegantne. Skriňa RETRO... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa RETRO D4
Priestranná luxusná skriňa RETRO pôsobí vďaka svojmu prevedeniu dominantne, zlaté úchytky pôsobia decentne a elegantne. Skriňa RETRO ponúka obrovský úložný priestor na uloženie oblečenia, oceníte kombináciu dvierok a zásuviek. Skriňa RETRO je štvordverová s 3 zásuvkami, je vyrobená z kvalitného materiálu LTD v nadčasovom farebnom prevedení.
Materiál: LTD
Rozmery (ŠxVxH): 196 x 200 x 58 cm
Farebné prevedenie:
Farebné prevedenie:
- čierna / zlatá
- biela / zlatá
Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby také, ako v skutočnosti sú.
Parametre
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 200 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Šírka | 196 cm |
| Šírka od-do | 190 cm - 200 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Viacdverové |
| Tvar | Rovné |