ArtStol Šatníková skriňa PARIS 203 Farba: Čierna
Šatníková skriňa PARIS 203 Kombinovaná dvojdverová šatníková skriňa PARIS 203 s posuvnými dverami v niekoľkých farebných prevedeniach. PARIS 203 je vyrobená... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa PARIS 203
Kombinovaná dvojdverová šatníková skriňa PARIS 203 s posuvnými dverami v niekoľkých farebných prevedeniach. PARIS 203 je vyrobená z kvalitného lamína. Dominantným prvkom šatníkovej skrine sú elegantné úchytky v striebornej farbe. Šatníková skriňa PARIS 203 má hliníkové koľajnice pre jednoduchšie každodenné používanie. PARIS 203 s množstvom úložného miesta pre Vaše oblečenie.
Materiál: lamino / zrkadlo
Rozmery: (ŠxVxH) 203 x 215 x 61 cm
Farebné prevedenie:
- biela
- čierna
Upozornenie: Farebné prevedenie na obrázku sa nemusí zhodovať s farebným prevedením výrobku! Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, je potrebné si ich skontrolovať pri preberaní tovaru!
Parametre
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 215 cm |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Šírka | 203 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |
| Šírka od-do | 200 cm - 210 cm |