ArtStol Šatníková skriňa PARIS 120 Farba: Biela
Šatníková skriňa PARIS 120 Kombinovaná dvojdverová šatníková skriňa PARIS 120 s posuvnými dverami ponúkame v niekoľkých moderných farebných prevedeniach,... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa PARIS 120
Kombinovaná dvojdverová šatníková skriňa PARIS 120 s posuvnými dverami ponúkame v niekoľkých moderných farebných prevedeniach, ktoré sa jednoducho kombinujú s akýmkoľvek interiérom. Dominantným prvkom šatníkovej skrine Paris 120 sú praktické úchytky v striebornej farbe a elegantné zrkadlo. Šatníková skriňa PARIS 120 má hliníkové koľajnice pre jednoduchšie každodenné používanie.
Materiál: laminovaná doska / zrkadlo
Rozmery: (ŠxVxH) 120 x 215 x 61 cm
Farebné prevedenie:
- biela
- čierna
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti! Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, je potrebné si ich skontrolovať pri preberaní tovaru!
Parametre
| Farba | Biela |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 215 cm |
| Šírka | 120 cm |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Šírka od-do | 120 cm - 130 cm |
| Šírka od-do | 110 cm - 120 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |