ArtStol Šatníková skriňa MONAKO Monako: Zásuvná skriňa Monako biela
Šatníková skriňa MONAKO Kombinovaná trojdverová šatníková skriňa MONAKO s posuvnými dverami v niekoľkých farebných prevedeniach. Šatníková skriňa MONAKO je... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa MONAKO
Kombinovaná trojdverová šatníková skriňa MONAKO s posuvnými dverami v niekoľkých farebných prevedeniach. Šatníková skriňa MONAKO je vyrobená z kvalitného lamína. Dominantným prvkom šatníkovej skrine sú elegantné úchytky v striebornej farbe. Šatníková skriňa MONAKO má hliníkové koľajnice pre jednoduchšie každodenné používanie. Šatníková skriňa MONAKO s množstvom úložného miesta pre Vaše oblečenie.
Osvetlenie nie je súčasťou skrine.
Materiál: lamino / zrkadlo
Rozmery: (ŠxVxH) 250 x 215 x 61 cm
Farebné prevedenie:
- dub sonoma
- biela
Upozornenie: Farebné prevedenie na obrázku sa nemusí zhodovať s farebným prevedením výrobku! Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, je potrebné si ich skontrolovať pri preberaní tovaru!
Parametre
| Monako | Zásuvná skriňa Monako biela |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Farba | Biela |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 215 cm |
| Šírka | 250 cm |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Dub Sonoma |
| Dekor | Wenge |
| Dekor | Slivka |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Počet dverí | Trojdverové |
| Tvar | Rovné |
| Šírka od-do | 250 cm - 260 cm |
| Šírka od-do | 240 cm - 250 cm |