ArtStol Šatníková skriňa MARSYLIA 250 Farba: čierny lesk
Šatníková skriňa MARSYLIA 250 Táto nadčasová a jedinečná šatníková skriňa MARSYLIA 250 je vyrobená z kvalitných materiálov v dokonalých troch farebných... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa MARSYLIA 250
Táto nadčasová a jedinečná šatníková skriňa MARSYLIA 250 je vyrobená z kvalitných materiálov v dokonalých troch farebných prevedeniach Šatníková skriňa MARSYLIA 250 so zrkadlom je priestranná s policami, tromi zásuvkami a tyčou na zavesenie oblečenia. MARSYLIA 250 má kvalitné hliníkové koľajnice. Šatníková skriňa MARSYLIA 250 sa stane unikátnou súčasťou každej domácnosti, oceníte LED osvetlenie v cene.
Materiál: LTD (16mm) / sklo
Rozmery: (ŠxVxH) 255 x 225 x 61 cm
Farebné prevedenia:
- čierna lesk
- biela lesk
- grafit mat
Upozornenie: Farebné prevedenie na obrázku sa nemusí zhodovať s farebným prevedením výrobku. Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, je potrebné si ich skontrolovať pri preberaní tovaru!
Parametre
| Farba | čierny lesk |
|---|---|
| Farba | Sivá |
| Farba | Biela |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 225 cm |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Šírka | 255 cm |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Počet dverí | Trojdverové |
| Tvar | Rovné |
| Šírka od-do | 250 cm - 260 cm |