ArtStol Šatníková skriňa LONDON 250 Prevedenie: Bez zrkadla
Šatníková skriňa LONDON | 250 Šatníková skriňa LONDON 250 je priestranná, trojdverová vhodná na zariadenie spálni, študentských izieb alebo predsiení.... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa LONDON | 250
Šatníková skriňa LONDON 250 je priestranná, trojdverová vhodná na zariadenie spálni, študentských izieb alebo predsiení. Šatníková skriňa LONDON 250 je unikátna moderným lamelovým spracovaním. je vyrobená z kvalitných materiálov v jedinečnom farebnom prevedení dub wotan s kombináciou čiernej bez zrkadla alebo dub wotan so zrkadlom. Nechajte sa inšpirovať našou ponukou a vyberte si jedinečnú šatníkovú skriňu.
Materiál: lamino 16 mm/ zrkadlo
Rozmery: (ŠxVxH) 250 x 215 x 60 cm
Farebné prevedenie:
- dub wotan / čierna
- dub wotan / zrkadlo
Upozornenie: Farebné prevedenie na obrázku sa nemusí zhodovať s farebným prevedením výrobku! Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, je potrebné si ich skontrolovať pri preberaní tovaru!
Parametre
| Prevedenie | Bez zrkadla |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 215 cm |
| Šírka | 250 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Dub |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Počet dverí | Trojdverové |
| Tvar | Rovné |
| Šírka od-do | 250 cm - 260 cm |
| Šírka od-do | 240 cm - 250 cm |
| Miestnosť | Spálňa |