ArtStol Šatníková skriňa DAKOTA 160 Farba: Čierna
Šatníková skriňa DAKOTA 160 Elegantná DAKOTA 160, ponúka množstvo úložného priestoru pre Vaše oblečenie či osobné veci, ktoré chcete mať vždy na mieste.... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa DAKOTA 160
Elegantná DAKOTA 160, ponúka množstvo úložného priestoru pre Vaše oblečenie či osobné veci, ktoré chcete mať vždy na mieste. Charakteristickou črtou tejto jedinečnej šatníkovej skrine je netradičný vonkajší vzhľad, ktorý vytvára dokonalý výsledný efekt. Šatníková skriňa je vyrobená vo farebnom prevedení biela alebo čierna. Šatníková skriňa DAKOTA 160 má hliníkové koľajnice pre jednoduchšie každodenné používanie. Šatníková skriňa DAKOTA 160 so zrkadlom, tyčou na zavesenie oblečenia a policami.
Materiál: lamino
Rozmery: (ŠxVxH) 160 x 215 x 61 cm
Farebné prevedenie:
- biela
- čierna
Upozornenie: Farebné prevedenie na obrázku sa nemusí zhodovať s farebným prevedením výrobku!Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, je potrebné si ich skontrolovať pri preberaní tovaru!
Parametre
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 215 cm |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Šírka od-do | 150 cm - 160 cm |
| Šírka od-do | 160 cm - 170 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |