ArtStol Šatníková skriňa CORDOBA Farba: Dub streling / hnedá contrete
Šatníková skriňa CORDOBA Pekná šatníková skriňa CORDOBA je vyrobená z kvalitných materiálov v jedinečných troch farebných prevedeniach. Šatníková skriňa... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa CORDOBA
Pekná šatníková skriňa CORDOBA je vyrobená z kvalitných materiálov v jedinečných troch farebných prevedeniach. Šatníková skriňa CORDOBA je priestranná troj - dverová s policami a tyčou na zavesenie oblečenia. CORDOBA má kvalitné hliníkové koľajnice. Šatníková skriňa CORDOBA je výbornou voľbou do každej spálne či predsiene.
Materiál: LTD (16 mm) / sklo
Rozmery: (ŠxVxH) 250 x 215 x 61 cm
Farebné prevedenia:
- dub sterling / hnedá contrete
Upozornenie: Farebné prevedenie na obrázku sa nemusí zhodovať s farebným prevedením výrobku. Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, je potrebné si ich skontrolovať pri preberaní tovaru!
Parametre
| Farba | Dub streling / hnedá contrete |
|---|---|
| Farba | Sivá |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Biela |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 215 cm |
| Šírka | 250 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Dub |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Počet dverí | Trojdverové |
| Tvar | Rovné |
| Šírka od-do | 250 cm - 260 cm |
| Šírka od-do | 240 cm - 250 cm |