ArtStol Šatníková skriňa BREMA 255 Farba: Biela
Šatníková skriňa BREMA 255 Šatníková skriňa je prvkom, ktorý nesmie chýbať v žiadnej domácnosti. nám predsa ponúkajú potrebný úložný priestor pre všetky... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa BREMA 255
Šatníková skriňa je prvkom, ktorý nesmie chýbať v žiadnej domácnosti. nám predsa ponúkajú potrebný úložný priestor pre všetky veci, ktoré v bežnom živote potrebujeme. Dostatok úložného priestoru nám ponúka aj moderná šatníková skriňa BREMA 255. Táto nápaditá šatníková skriňa je vyrábaná v dvoch farebných prevedeniach, ktoré sa ľahko kombinujú s rôznymi farbami. Dominantným prvkom na skrini BREMA 255 je mohutné číre zrkadlo, ktoré vkusne presvetlí a opticky zväčší priestor. Osvetlenie je v cene šatníkovej skrine.
Rozmery: (ŠxVxH) 255 x 219 x 65 cm
- biela
- lava
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti! Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, je potrebné si ich skontrolovať pri preberaní tovaru!
Parametre
| Farba | Biela |
|---|---|
| Farba | Sivá |
| Farba | Biela |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 219 cm |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Šírka | 255 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |
| Šírka od-do | 250 cm - 260 cm |
| Miestnosť | Spálňa |