ArtStol Šatníková skriňa BREMA 210 Farba: Biela
Šatníková skriňa BREMA 210 Šatníková skriňa je prvkom, ktorý nesmie chýbať v žiadnej domácnosti. Šatníkové skrine nám predsa ponúkajú potrebný úložný priestor... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa BREMA 210
Šatníková skriňa je prvkom, ktorý nesmie chýbať v žiadnej domácnosti. Šatníkové skrine nám predsa ponúkajú potrebný úložný priestor pre všetky veci, ktoré v bežnom živote potrebujeme. Dostatok úložného priestoru nám ponúka aj moderná šatníková skriňa BREMA 210. Táto nápaditá je vyrábaná v dvoch farebných prevedeniach, ktoré sa ľahko kombinujú s rôznymi farbami. Dominantným prvkom na skrini je mohutné číre zrkadlo, ktoré vkusne presvetlí a opticky zväčší priestor.
Rozmery: (ŠxVxH) 209 x 219 x 65 cm
- biela
- lava
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti! Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, je potrebné si ich skontrolovať pri preberaní tovaru!
Parametre
| Farba | Biela |
|---|---|
| Farba | Sivá |
| Farba | Biela |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 219 cm |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Šírka | 209 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |
| Šírka od-do | 200 cm - 210 cm |