ArtStol Šatníková skriňa BRANDON 203 Farba: Biela / biele sklo
462.00 €
Do obchodu
Šatníková skriňa BRANDON 203 Neobyčajná šatníková skriňa BRANDON 203 v bielom farebnom prevedení s kombináciou bieleho skla alebo čierneho skla. Šatníková... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa BRANDON 203
Neobyčajná šatníková skriňa BRANDON 203 v bielom farebnom prevedení s kombináciou bieleho skla alebo čierneho skla. Šatníková skriňa BRANDON so zrkadlom je priestranná s policami a tyčou na zavesenie oblečenia. BRANDON je vyrobená z kvalitných materiálov. Šatníková skriňa BRANDON má kvalitné hliníkové koľajnice. Šatníková skriňa BRANDON sa stane dokonalou súčasťou Vášho domova.
Materiál: LTD (16 mm) / sklo
Rozmery: (ŠxVxH) 203 x 215 x 61 cm
Farebné prevedenia:
Farebné prevedenia:
- biela / biele sklo
- biela / čierne sklo
Upozornenie: Farebné prevedenie na obrázku sa nemusí zhodovať s farebným prevedením výrobku. Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, je potrebné si ich skontrolovať pri preberaní tovaru!
Parametre
| Farba | Biela / biele sklo |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 215 cm |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Šírka | 203 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |
| Šírka od-do | 200 cm - 210 cm |