ArtStol Šatníková skriňa BRANDON 150 Farba: Biela / čierne sklo
Šatníková skriňa BRANDON 150 Neobyčajná šatníková skriňa BRANDON 150 v bielom farebnom prevedení s kombináciou bieleho skla alebo čierneho skla. Šatníková... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa BRANDON 150
Neobyčajná šatníková skriňa BRANDON 150 v bielom farebnom prevedení s kombináciou bieleho skla alebo čierneho skla. Šatníková skriňa BRANDON so zrkadlom je priestranná s policami a tyčou na zavesenie oblečenia. Šatníková skriňa BRANDON je vyrobená z kvalitných materiálov. Šatníková skriňa BRANDON má kvalitné hliníkové koľajnice. BRANDON sa stane dokonalou súčasťou Vášho domova.
Materiál: LTD (16 mm) / sklo
Rozmery: (ŠxVxH) 150 x 215 x 61 cm
Farebné prevedenia:
- biela / biele sklo
- biela / čierne sklo
Upozornenie: Farebné prevedenie na obrázku sa nemusí zhodovať s farebným prevedením výrobku. Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, je potrebné si ich skontrolovať pri preberaní tovaru!
Parametre
| Farba | Biela / čierne sklo |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 215 cm |
| Šírka | 150 cm |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Šírka od-do | 140 cm - 150 cm |
| Šírka od-do | 150 cm - 160 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |