ArtStol Šatníková skriňa BOLIWIA | čierna
Šatníková skriňa BOLIWIA | čierna Šatníková skriňa BOLIWIA je navrhnutá tak, aby vniesla do vašej domácnosti pocit luxusu a elegancie vďaka vysokému lesku.... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa BOLIWIA | čierna
Šatníková skriňa BOLIWIA je navrhnutá tak, aby vniesla do vašej domácnosti pocit luxusu a elegancie vďaka vysokému lesku. Táto priestranná šatníková skriňa sa vyznačuje funkčnosťou a dokonalým spracovaním v každom jednom detaile. Šatníková skriňa BOLIWIA je vyrobená v nápaditom farebnom prevedení dub s kombináciou čierneho alebo . Veľká šatníková skriňa BOLIWIA poskytuje dostatok úložného priestoru čo Vám umožní mať vždy všetko pekne uložené na svojom mieste. Výrazným prvkom je mohutné zrkadlo, ktoré presvetlí priestor a zároveň aj opticky zväčší miestnosť.
Rozmery: (ŠxVxH) 255 x 217 x 65 cm
- dub artisan / biely lesk / sklo
- dub artisan / čierny lesk / sklo
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti! Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, je potrebné si ich skontrolovať pri preberaní tovaru!
Parametre
| Farba | Biela |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 217 cm |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Šírka | 255 cm |
| Farba | Béžová |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Viacdverové |
| Tvar | Rovné |
| Šírka od-do | 250 cm - 260 cm |