ArtStol Šatníková skriňa BASTIA 200 Farba: Biela
Šatníková skriňa BASTIA 200 Problém s nedostatkom úložného priestoru pozná snáď každý z nás. Skvelým riešením je tak priestranná šatníková skriňa, ktorá nám... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa BASTIA 200
Problém s nedostatkom úložného priestoru pozná snáď každý z nás. Skvelým riešením je tak priestranná šatníková skriňa, ktorá nám umožní uskladniť čo najviac oblečenia a sezónnych vecí. Jednou z dobrých volieb je BASTIA 200, ktorá je v ponuke v bielom a sivom farebnom prevedení. Šatníková skriňa obsahuje miesto pre zavesenie oblečenia a niekoľko priestranných políc, vďaka čomu bude Váš problém s nedostatkom miesta vyriešený.
Rozmery: (ŠxVxH) 200 x 215 x 65 cm
Materiál: laminovaná doska / sklo
Farebné prevedenia:
- biela
- sivá
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti! Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, je potrebné si ich skontrolovať pri preberaní tovaru!
Parametre
| Farba | Biela |
|---|---|
| Farba | Sivá |
| Farba | Biela |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 215 cm |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Šírka | 200 cm |
| Šírka od-do | 190 cm - 200 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |
| Šírka od-do | 200 cm - 210 cm |