ArtStol Šatníková skriňa BALI LUX D2 Farba: Biela
295.00 €
Do obchodu
Šatníková skriňa BALI LUX D2 Priestranná šatníková skriňa BALI LUX D2 je výbornou voľbou do každej spálne, ktorá potrebuje množstvo úložného priestoru.... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa BALI LUX D2
Priestranná šatníková skriňa BALI LUX D2 je výbornou voľbou do každej spálne, ktorá potrebuje množstvo úložného priestoru. Šatníková skriňa BALI LUX D2 je vyrobená v obľúbenom dekore dub wotan v kombinácii s čiernou, skriňu ozvláštňujú lamely. Šatníková skriňa BALI LUX D2 je dvojdverová a má 3 zásuvky.
Materiál: laminovaná drevotriesková doska (16mm), sklo
Rozmery (ŠxVxH): 100 x 200 x 58 cm
Farebné prevedenia:
Farebné prevedenia:
- dub wotan / čierna
- biela / dub wotan
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti.
Parametre
| Farba | Biela |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 200 cm |
| Šírka | 100 cm |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Farba | Béžová |
| Šírka od-do | 100 cm - 110 cm |
| Šírka od-do | 90 cm - 100 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |
| Kategória | Skrine |
| Cena | do 300 € |