ArtStol Šatníková skriňa BALI D4 | 240 cm
467.00 €
Do obchodu
Šatníková skriňa BALI D4 | 240 cm Priestranná šatníková skriňa BALI D4 je výbornou voľbou do každej spálne, ktorá potrebuje množstvo úložného priestoru. BALI... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa BALI D4 | 240 cm
Priestranná šatníková skriňa BALI D4 je výbornou voľbou do každej spálne, ktorá potrebuje množstvo úložného priestoru. BALI D4 je vyrobená v bielom prevedení so zrkadlom, zapadne tak do akéhokoľvek interiéru. Šatníková skriňa BALI D4 240 cm je štvordverová s 3 priestrannými zásuvkami, zrkadlo opticky zväčší interiér.
Materiál: laminovaná drevotriesková doska (16mm), zrkadlo
Rozmery (ŠxVxH): 240 x 200 x 57,5 cm
Rozmery (ŠxVxH): 240 x 200 x 57,5 cm
Farebné prevedenia: biela / čierne úchytky
Upozornenie: Farebné prevedenie na obrázku sa nemusí zhodovať s farebným prevedením výrobku.
Parametre
| Farba | Sivá |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Farba | Biela |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 200 cm |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Šírka | 196 cm |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Dub |
| Dekor | Dub Sonoma |
| Šírka od-do | 190 cm - 200 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Viacdverové |
| Tvar | Rovné |
| Miestnosť | Spálňa |