ArtStol Šatníková skriňa BALI D4 | 196 cm Farba: Biela
397.00 €
Do obchodu
Šatníková skriňa BALI D4 | 196 cm Priestranná šatníková skriňa BALI D4 je výbornou voľbou do každej spálne, ktorá potrebuje množstvo úložného priestoru. Bali... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa BALI D4 | 196 cm
Priestranná šatníková skriňa BALI D4 je výbornou voľbou do každej spálne, ktorá potrebuje množstvo úložného priestoru. Bali je vyrobená v dvoch moderných farebných prevedeniach, ktoré dobre zapadnú do akéhokoľvek interiéru. Ku šatníkovej skrini si viete doobjednať nadstavec BALI D-4.
Materiál: laminovaná drevotriesková doska (16mm) / sklo
Farebné prevedenia:
- dub sonoma
- biela
- grafit
- dub wellington
Rozmery: (ŠxVxH) 196 x 200 x 58 cm
Upozornenie: Farebné prevedenie na obrázku sa nemusí zhodovať s farebným prevedením výrobku. Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, je potrebné si ich skontrolovať pri preberaní tovaru!
Parametre
| Farba | Biela |
|---|---|
| Farba | Sivá |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Biela |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 200 cm |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Šírka | 196 cm |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Dub |
| Dekor | Dub Sonoma |
| Šírka od-do | 190 cm - 200 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Viacdverové |
| Tvar | Rovné |