ArtStol Šatníková skriňa BALI D3 Farba: Sonoma
Šatníková skriňa BALI D3 Priestranná šatníková skriňa BALI D3 je výbornou voľbou do každej spálne, ktorá potrebuje množstvo úložného priestoru. Šatníková... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa BALI D3
Priestranná šatníková skriňa BALI D3 je výbornou voľbou do každej spálne, ktorá potrebuje množstvo úložného priestoru. Šatníková skriňa Bali je vyrobená v dvoch moderných farebných prevedeniach, ktoré dobre zapadnú do akéhokoľvek interiéru. Šatníková skriňa BALI D3 má hliníkové koľajnice pre jednoduchšie každodenné používanie.
K šatníkovej skrini sa dá doobjednať nadstavec na skriňu D-3.
Materiál: laminovaná drevotriesková doska (16mm) / sklo
Farebné prevedenia:
- dub sonoma
- biela
Rozmery: (ŠxVxH) 147 x 200 x 58 cm
Upozornenie: Farebné prevedenie na obrázku sa nemusí zhodovať s farebným prevedením výrobku. Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, je potrebné si ich skontrolovať pri preberaní tovaru!
Parametre
| Farba | Sonoma |
|---|---|
| Farba | Sivá |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Biela |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 200 cm |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Šírka | 147 cm |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Dub |
| Šírka od-do | 140 cm - 150 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Trojdverové |
| Tvar | Rovné |